ZOO poprvé!

V pondělí, kdy bychom se dostaly do ZOO za kačku, jsme to nezvládly.

V úterý jsme si to moc užily!!

Nakonec jsme vyrazily samy a bylo to fajn. Jorika má ráda společnost, ale občas si ráda užije mou stoprocentní pozornost a žádné přizpůsobování se někomu podobně svéhlavému, chápete, že jo?

Zaujal ji tapír a gorily, ale nejvíc času jsme strávily u slepic!! Začínám se smiřovat s tím, že slepice jsou Joriččinou srdcovou záležitostí :)

Taky jsem měla tajný plán, že se Jori po dvou hodinách pobíhání, sbírání kamínků, pozorování, přelézání, podlézání a utíkání do vstupů pouze pro zaměstnance ZOO unaví, zhroutí do kočáru a bude spát. Třeba další dvě hodiny... A že já si na ty dvě hodiny sednu třeba před výběh slonů a budu na ně koukat a jen tak si užívat, třeba se zmrzlinou a novým Respektem, jakože konečně dovolená... Chápete, že jo?

Tajné plány je lepší neplánovat! Nechápu, že jsem se ještě neponaučila... Jorika vydržela pobíhat, sbírat kamínky, přelézat, podlézat a zdrhat tam, kam slušná děvčata nechodí, ještě další 4!! hodiny, já jsem se za tu dobu stihla totálně odrovnat. Chápete, že jo? 

Jorika usnula v půl šesté potom, co ještě prošla pěšky půl Stromovky:)  S novou energií, po hodinovém šlofíku, juchala až do půlnoci, ale to vím už jen matně, protože tou dobou jsem si o celém zoo dni nechávala už jen zdát!Naše v ZOOTučňáččí show :)Tapír, papír!Tunel Baby!
Jsem si včera říkala, že tyhle zakrslý, jsou nakonec docela sympaťandy :)
Budeme chovat slepice???Nejhezčí pohled na svět  - co myslíš?Květen no, tak co čekat jinýho? :)ZOO plná exotiky a Jori zaujata travou :)

... doma Jori nosí opičátko :)
Maminka

heart emoticon heart emoticon

Komentáře

 1. :-D takže jste se vrátili k pražskému režimu - pařit, co to jde?
  Nebo byla vyhlášena nová soutěž kdo z koho?
  Osobně se však domnívám, že je trapné prochrápat návštěvu tak úžasného místa jako je zoo a Jori to jako správná průzkumnice pochopila ;-)

  OdpovědětVymazat
 2. .. tak to jsem se pobavila :))) covece, oni by si tak krasne rozumeli s Albertem ...ten venku take spankem cas neztraci .. nemohu uverit, ze uz to jsou dva roky, co jsme tam spolecne naposledy byly ...

  OdpovědětVymazat
 3. 2! roky!! Letí to jak splašený...

  OdpovědětVymazat
 4. My se vždycky v zoo s mužem naprosto odrovnáme...takže jednou za rok:) a stejně, tonína nejvíc zajímali slimáci!:))(a s tím plánováním to mám stejně:chápu:radši neplánovat!zvlášť klidné noci:))

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Díky za zprávu :)